Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Україна, м.Харків, вул.Шевченка 111а
Україна, м.Харків, вул.Шевченка 111а
Пн-Пт: з 9:00 до 17:00
Сб, Нд: вихідний
050-323-32-13 050-303-15-20 057-715-60-55 Замовити дзвінок

Як обрати підіймач для автосервісу

Підіймач - один із найважливіших і найпотрібніших видів обладнання для автосервісів. Саме з його допомогою проводиться первинний огляд автомобіля, а потім більш детальна діагностика та усунення неполадок. Від того, наскільки зручним і безпечним буде використання підйомника, безпосередньо залежить якість роботи оператора і результат обслуговування транспортного засобу.

Обираємо підіймач за типом конструкції

На ринку представлений широкий асортимент підіймачів для проведення різних видів робіт, але зорієнтуватися у всьому різноманітті обладнання не так вже й складно.

Так, залежно від типу конструкції підіймачі можуть бути:

  1. Одностійковими - складаються з однієї несучої колони і займають мінімум місця. Такі установки можуть бути як мобільними, так і стаціонарними, і чудово підходять для виконання практично будь-яких робіт з обслуговування автомобіля.
  2. Двостійковими - мають дві стійки, кожна з яких обладнана спеціальними кронштейнами. Можуть мати як симетричну, так і асиметричну (з короткими передніми кронштейнами) конструкцію.
  3. Чотиристійковими - відрізняється наявністю чотирьох стійок і платформи для розміщення автомобіля. Як правило, такі установки використовують або для коригування кутів установки коліс, або для обслуговування нестандартної техніки.
  4. Ножничними - займають мінімум місця
  5. та, оскільки "розкладаються" тільки для проведення робіт. Дуже добре підходять для регулювання розвал-сходження коліс.
  6. Плунжерними - найпростіший тип конструкції. Підйомні кронштейни кріпляться на кінцях плунжерів гідроциліндрів, вертикально заглиблених у підлогу.

Класифікація за типом приводу

Усі представлені на сучасному ринку підіймачі можна розділити на кілька видів залежно від типу приводу:

  • електрогідравлічні (вирізняються безшумністю, плавністю і повною безпекою роботи, а також економним споживанням електроенергії, простотою обслуговування і тривалим терміном експлуатації);
  • електромеханічні (економічні та прості);
  • пневматичні (характеризуються можливістю прискорити процес обслуговування автомобілів і проводити оперативний ремонт).

Головні критерії вибору

Для того, щоб вибрати якісний і надійний підіймач для автосервісу, необхідно враховувати не тільки особливості його конструкції, а й технічні критерії обладнання. Найважливішим нюансом фахівці називають вантажопідйомність - від цієї характеристики залежить, з якими видами транспорту ви зможете працювати (від малолітражного легковика до повноцінного позашляховика). Найбільш універсальними є моделі вантажопідйомністю до 5 тонн.

Ще один важливий момент - висота підйому. Як правило, автомобіль піднімають приблизно на два метри від рівня підлоги. При цьому загальна висота підіймача зазвичай не перевищує 3,7 метра, хоча за бажання можна зупинитися і на більш значному обладнанні. Також важливим моментом є простота експлуатації та обслуговування. З урахуванням цих нюансів, ви зможете швидко вибрати установку, яка буде повною мірою відповідати всім вимогам.