Двостійкові підіймачі для автосервісу
Сучасний сервісний центр або автомайстерню складно уявити без такого обладнання, як двостійковий підіймач. Популярність і потреба пояснюється простотою, демократичною ціною і практично універсальним спектром завдань. Двостійкові підіймачі зручно використовувати на слюсарній та діагностичній ділянках СТО для:
- планового техобслуговування
- антикорозійної обробки
- обслуговування двигуна
- ремонту ходової частини, підвіски, випускної системи
- тюнінгу
Спеціальні телескопічні важелі підіймачів МАХА та спеціальні адаптери до них дозволяють піднімати не лише легкові автомобілі, а й фургони та мікроавтобуси до 6,5 тон. Електромеханічні моделі мають підвищену жорсткість та стійкість несучих стійок на вигин та скручування, а також високу безпеку для користувача.
На що звернути увагу при виборі підіймача?
Перше на що треба звертати увагу при виборі підіймача – це його вантажопідйомність. Найпопулярнішими є підіймачі з вантажопідйомністю від 3,5 тонн. Так, наприклад, для роботи з легковими авто достатньо підіймача на 3,5 тонни, а при обслуговуванні мінівенів або фургонів необхідно обладнання вантажопідйомністю не нижче 4,0 тонн. Демонтаж або монтаж вузлів, наприклад у фургона, вимагатиме ще більшої вантажопідйомності — не менше 5 тонн. Це особливо важливо для автомобілів з великою колісною базою.
Друге, потрібно визначитися між електромеханікою чи електрогідравлікою. Європа віддає перевагу електромеханічним підіймачам, оскільки вони забезпечують плавність ходу і високу надійність. Безпека має бути завжди у пріоритеті. Про безпрецедентну безпеку підіймачів серії MASTAR можна прочитати в проспекті до цього обладнання.
Третє, дуже важливі габаритні показники. Чи поміститься підіймач у сервіс (чи дозволить висота стелі або конструкцій) і наскільки високо можна буде підняти автомобіль (наприклад, тентована вантажівка). Необхідно враховувати і проїзну ширину підіймача, особливо при встановленні кількох підіймачів у ряд. З одного боку, хочеться ширше поставити стійки, а з іншого - хочеться вмістити більше підіймачів у приміщення.
Четверте, важливі профілі лап та висота підйому. Для спортивних або комерційних автомобілів потрібні спеціальні лапи. Достатня висота підйому дозволить комфортно працювати з автомобілем людині будь-якого зросту.
Електромеханічний двостійковий підіймач
Маха пропонує електромеханічні підіймачі різної вантажопідйомності. Ппростота конструкції, висока надійність роботи, безпека - це переваги підйомних пристроїв з електромеханічним приводом. В основі роботи обладнання – передача типу «гвинт – гайка», що забезпечує плавне вертикальне переміщення каретки. Гарантійний термін експлуатації цього ключового вузла в обладнанні Маха становить 5 років.
Особливості монтажу
Для забезпечення максимальної стійкості підіймачів, Маха використовує технологію ін'єкції від провідних виробників анкерних систем (Hilti, MKT). Дана технологія розроблена для надміцного кріплення в бетоні з тріщинами та без тріщин. Технологія забезпечує надійність та універсальність.
Уточнити будь-які питання щодо характеристик, вартості, оптимального вибору моделі ви можете за вказаними на сайті телефонами.